+370 698 29888 info@vilktukas.lt

Krovinių pervežimo kryptys:

Vokietija (D) Lenkija (PL) Prancūzija (F) Latvija (LV)
Slovėnija (SLO) Austrija (A) Čekija (CZ) Slovakija (SK)
Vengrija (H) Rusija (RUS) Baltarusija (BY) Šveicarija (CH)
Belgija (B) Nyderlandai (NL) Švedija (S) Italija (I)
Kroatija (HR) Bulgarija (BG) Rumunija (RO) Makedonija (MK)
Bosnija (BiH) Albanija (AL) Kosovas (KS) Gruzija (GE)
Izraelis (IL) Islandija (IS) Moldavija (MD) Serbija (SCG)
Juodkalnija (ME) Kipras (CY) Korėja (KP)

Galimi pervežimai ir iš lentelėse nenurodytų šalių.

Susisiekite su mūsų vadybininkais:

+370 686 76 273
skype: jurgita-vilktukas
jurgita@vilktukas.lt

Jurgita Bernatavičienė

Transporto vadybininkė

+370 650 37 990
skype: vilktukas-jolanta
jolanta@vilktukas.lt

Jolanta Raklevičienė

Transporto vadybinikė

+370 651 78494
skype: Jovita-vilktukas
jovita@vilktukas.lt

Jovita Pileckaitė

Transporto vadybininkė

+370 685 30510
skype: Vilktukas-Tomas
tomas@vilktukas.lt

Tomas Jasionis

Transporto vadybininkas

+370 640 51177
skype: vita-vilktukas
vita@vilktukas.lt

Vita Daraškevičienė

Transporto vadybininkė

+370 618 18 011
skype: raimisvilktukas
raimondas@vilktukas.lt

Raimondas Bernatavičius

Transporto vadybininkas

+370 682 42905
skype: marius-vilktukas
mariukas@vilktukas.lt

Marius Zubrickas

Transporto vadybininkas

+370 686 22123
skype: neringa-vilktukas
neringa@vilktukas.lt

Neringa Čižauskaitė

Transporto vadybininkė

+370 640 51169
audrone@vilktukas.lt

Audrone Lankelienė

Transporto vadybininkė

+370 698 29 888
skype: vilktukas-rimas
rimas@vilktukas.lt
pervežimo kainų paklausimas, ilgalaikės sutartys, nusiskundimai, problemos, konsultacijos pervežimų klausimais

Rimantas Raščius

Direktorius

QR Code Business Card