+370 698 29888 info@vilktukas.lt

Kontaktai:

+370-698-29888
skype: vilktukas-rimas
rimas@vilktukas.lt

Rimantas Raščius

direktorius

+370-686-76273
skype: jurgita-vilktukas
jurgita@vilktukas.lt

Jurgita Bernatavičienė

transporto skyriaus vadovė

skype: ramune761230
ramune@vilktukas.lt

Ramunė Muzikevičienė

apskaitininkė

+370-650-37990
skype: vilktukas-jolanta
jolanta@vilktukas.lt

Jolanta Raklevičienė

transporto vadybininkė

+370-651-78494
skype: Jovita-vilktukas
jovita@vilktukas.lt

Jovita Pileckaitė

transporto vadybininkė

+370-685-30510
skype: Vilktukas-Tomas
tomas@vilktukas.lt

(krovinių perkrovimo paslaugos)

Tomas Jasionis

transporto vadybininkas

+370-640-51177
skype: vita-vilktukas
vita@vilktukas.lt

(ne gabaritiniai kroviniai)

Vita Daraškevičienė

transporto vadybininkė

+370-618-18011
skype: raimisvilktukas
raimondas@vilktukas.lt

(maži, miesto tipo automobiliai po ES)

Raimondas Bernatavičius

direktoriaus pavaduotojas

+370-616-23341
skype: vilktukas-laima
laima@vilktukas.lt

Laimutė Petraškienė

vyr. buhalterė

+370-615-93299
juriste@vilktukas.lt

Jolanta Raščiuvienė

juristė

+370-682-42905
skype: marius-vilktukas
mariukas@vilktukas.lt

Marius Zubrickas

transporto vadybininkas

+370-686-22123
skype: neringa-vilktukas
neringa@vilktukas.lt

Neringa Čižauskaitė

transporto vadybininkė

+370-620-39568
Skype: vilktukas-ovidija ovidija@vilktukas.lt

(kroviniai pervežimas ES viduje)

Ovidija Stanevičienė

transporto vadybininkė

+370-640-51169
skype: dijana_223
dijana@vilktukas.lt

(krovinių pervežimas Lietuvoje)

Dijana Ražanskienė

transporto vadybininkė

Krovinių pervežimo kryptys:

Vokietija (D) Lenkija (PL) Prancūzija (F) Latvija (LV)
Slovėnija (SLO) Austrija (A) Čekija (CZ) Slovakija (SK)
Vengrija (H) Rusija (RUS) Baltarusija (BY) Šveicarija (CH)
Belgija (B) Nyderlandai (NL) Švedija (S) Italija (I)
Kroatija (HR) Bulgarija (BG) Rumunija (RO) Makedonija (MK)
Bosnija (BiH) Albanija (AL) Kosovas (KS) Gruzija (GE)
Izraelis (IL) Islandija (IS) Moldavija (MD) Serbija (SCG)
Juodkalnija (ME) Kipras (CY) Korėja (KP)
QR Code Business Card