+370 698 29888 info@vilktukas.lt
Select Page

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pagrindinė veikla

UAB „Vilktukas“, veikianti nuo 2001 metų, teikia krovinių pervežimo, logistikos, bei krovininio transporto ir lengvųjų automobilių remonto paslaugas, organizuoja smulkių krovinių pervežimus, aptarnauja parodas. Užsiimame tentų, palapinių, terasų gamyba ir remontu. Teikiame perkraustymo, krovinių perkrovimo paslaugas.

Administracija:

Transporto vadybinikai:

Serviso kontaktai:

Direktorius Rimantas Raščius

Rimantas Raščius

+370-698-29888

skype: vilktukas-rimas

rimas@vilktukas.lt

Direktoriaus pavaduotojas Raimondas Bernatavičius

Raimondas Bernatavičius

+370-618-18011

skype: raimisvilktukas

raimondas@vilktukas.lt

(maži, miesto tipo automobiliai po ES)

Transporto skyriaus vadovė Jurgita Bernatavičienė

Jurgita Bernatavičienė

+370-686-76273

skype: jurgita-vilktukas

jurgita@vilktukas.lt

Juristė Jolanta Raščiuvienė

Jolanta Raščiuvienė

+370-615-93299

juriste@vilktukas.lt

Buhalterija:

Vyr. buhalterė Laimutė Petraškienė

Laimutė Petraškienė

+370-616-23341

skype: vilktukas-laima

laima@vilktukas.lt

Apskaitininkė Ramunė Muzikevičienė

Ramunė Muzikevičienė

skype: ramune761230

ramune@vilktukas.lt

Transporto vadybininkė Martyna Šidlauskaitė

Martyna Šidlauskaitė

+370-654-54215

skype: Martyna Vilktukas

martyna@vilktukas.lt

Transporto vadybininkas Marius Zubrickas

Marius Zubrickas

+370-682-42905

skype: marius-vilktukas

mariukas@vilktukas.lt

Transporto vadybininkas Tomas Jasionis

 Tomas Jasionis

+370-685-30510

skype: Vilktukas-Tomas

tomas@vilktukas.lt

(krovinių perkrovimo paslaugos)

Transporto vadybininkė Neringa Čižauskaitė

Neringa Čižauskaitė

+370-686-22123

skype: neringa-vilktukas

neringa@vilktukas.lt 

Transporto vadybininkė Dijana Ražanskienė

Dijana Ražanskienė

+370-640-51169

skype: dijana_223

dijana@vilktukas.lt

(krovinių pervežimas Lietuvoje)

Transporto vadybininkė Laura Janulevičiūtė

Laura Janulevičiūtė

+370-605-53058

skype: Laura Vilktukas

laura@vilktukas.lt

Serviso vadovas Marius Janulis

Marius Janulis

+370-611-49313

skype: vilktukas-servisas-marius

marius@vilktukas.lt 

Tiekimo vadovybinkas Algirdas Pangonis

Algirdas Pangonis

+370-699-38300

skype: algirdas.vilktukas

algirdas@vilktukas.lt

Krovinio pervežimo paklausimas:

Rekvizitai:

UAB”Vilktukas
Įmonės kodas: 150114356
PVM mok. kodas: LT501143515
Adresas: Pramonės g. 16D, LT -62175 Alytus, Lietuva
LUMINOR BANK AB
Banko kodas: 40100
IBAN: LT514010040900475684
SWIFT: AGBLLT2X